NAŠE REFERENCE

Skimmerový fóliový bazén s nízkým zastřešením

Realizováno v Kuřimi. Zákazník o nás napsal:

„Chtěli jsme si dopřát krásný rodinný bazén s teplou slanou vodou a protiproudem, včetně zastřešení, které má kolejnici jen na nenástupní straně. Byl jsem velmi mile překvapen jednáním a celkovou realizací díla. V průběhu realizace nenastaly žádné zádrhele, potíže nebo nedorozumění. Zejména oceňuji dodržování daného slova a domluvy. Celá rodina máme z výsledku velkou radost a koupání v něm si užíváme od poloviny května do konce září.“

Fóliový bazén s přelivem a lamelovým zakrytím

Realizováno v Brně. Zákazník o nás napsal:

„Veliká spokojenost s dodávkou a komunikací s dodavatelem. Můžu jen doporučit.“

Veřejný fóliový bazén s přelivem

Realizováno v Rozdrojovicích.

Pro Hotel Atlantis u Brněnské přehrady jsme realizovali fóliový bazén s přelivem a brouzdaliště pro děti. Na vypláštění byla použita fólie Alkorplan ve světle modré barvě.  Vybaven byl dvěma silnými protiproudy a barevným LED osvětlením.

Skimmerový fóliový bazén se zastřešením

Realizováno u Nového Města na Moravě. Zákazník o nás napsal:

„Jsem velice spokojen. Jak s dodávkou, tak i s komunikací a prací dodavatelské firmy. Bylo naplněno moje očekávání a hlavně očekávání našich dětí. Bazén je bez závad a do budoucna bych nic jinak nedělal. Tímto děkuji.“

Fóliový bazén s přelivem a lamelovým zakrytím

Realizováno v Omicích.

Interiérový fóliový bazén s přelivem vypláštěný světle modrou fólií Alkorplan. V bazénu byla použita podlahová masážní tryska a protiproud. Zakrytí je vyřešeno lamelou v bílé barvě.

Fóliové bazény s přelivem v bílé barvě

Realizováno v Brně.

Pro Ing. arch. Petra Skrušného jsme realizovali dva fóliové bazény v bílé barvě, které jsou součástí moderního domu ze speciálního bílého betonu. Vila s bazény obdržela ocenění „Stavba roku 2015“.

Fóliový bazén v herním centru Bruno family park

Realizováno v Brně.

V dětském zábavním parku Bruno family park jsme realizovali skimmerový fóliový bazén, ve kterém se děti povozí na lodičkách.