BAZÉNOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro Vaši snadnější orientaci v bazénovém příslušenství jsme pro Vás vybrali nejvíce instalované a používané komponenty:

Abyste měli vodu neustále křišťálově čistou

Filtrační jednotka s čerpadlem

Kompletní filtrační písková jednotka s šesticestným ventilem včetně filtračního čerpadla. Slouží k zachycení nečistot obsažených ve vodě.

Luxusní automatický dávkovač ASIN Aqua Home CLF

Luxusní automat s nejpokročilejšími funkcemi pro řízení kvality bazénové vody vhodný pro použití v domácích bazénech a whirlpoolech od 1 m3 do 250 m3 (max. dávkování do tlaku 1 bar). Umožňuje měření a dávkování dezinfekce (chlorové i bez-chlorové), pH a navíc pro komplexní udržení kvality vody dávkuje Algicid a Floc+c.

Zařízení pro elektrolýzu soli

Sel Clear systém elektrolýzy soli se samočištěním elektrod prostřednictvím změny polarity. Snadná instalace i použití. Určen pro bazény do objemu 95 m3.

Elektrolyzér k úpravě vody solí s automatickým dávkováním

Nejmodernější elektrolyzér pro dezinfekci bazénové vody. Exkluzivní provedení ve kterém se podařilo sloučit řízení a dávkování do dokonale zpracovaného nerezového celku s integrovaným měřením salinity (aktuální obsah soli v bazénové vodě) a dávkováním algicidu pro komplexní udržení kvality vody.

UVC lampa

UV-C lampa pro soukromé bazény a vířivé vany. Lampa spolehlivě ničí veškeré mikroorganismy a řasy. UV lampa je chráněna trubicí z křemičitého skla. Životnost při běžných provozních podmínkách je až 9000 hodin.

Pro ty, co mají rádi teplou vodu

Tepelné čerpadlo

Venkovní tepelné čerpadlo „vzduch – voda“ pro ohřev vody v bazénech za účelem prodloužení koupací sezóny. Titanový tepelný výměník s dvojitým vinutím.

Tepelný výměník

Titanový tepelný výměník Heat Line určený i pro slanou vodu.

Zažijte chvíle romantiky

Barevné LED světlo s dálkovým ovládáním

Reflektor je vybaven LED diodami s vysokou svítivostí v barvě červené, modré, zelené a bílé. Kombinací těchto základních barev lze dosáhnout dvanácti různých výrazných barevných odstínů (RGB). Je možné naprogramovat osm automatických sekvencí. Obsahuje dálkové ovládání.

Další možností je LED světlo se svítivostí pouze v bílé barvě bez dálkového ovládání.

Bazénový reflektor 300 W

Standardní bazénové světlo vysoké svítivosti s parabolickou žárovkou 300 W/12V.

I v malém bazénu se dá přeplavat kanál La Manche

Protiproudé zařízení s madly

Protiproudé zařízení je vhodné nejen pro plavce, ale lze jej využít i pro masáž či vodní hrátky dětí. Vzhledem k možnosti přisávání vzduchu, kdy vznikají miliony bublinek, dochází též k okysličení vody.

Pro snadnou údržbu

Automatický bazénový vysavač

Automatický bazénový vysavač pro snadné vysávání bazénu. S tímto vynikajícím pomocníkem bude údržba Vašeho bazénu jen radostí.

Digitální tester

Digitální tester s možností měření pH a salinity vody.

S tímto zařízením je měření hodnoty vody hračkou.

Poptávkový formulář

Bazén:

Zastřešení:

Lamelové krytí:

Whirlpool:

14 + 8 =

* povinné položky