ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ

Prodlužte si svou koupací sezónu díky zastřešení, které Vám ušetří nejen prostředky na provoz bazénu, ale stejně tak i čas spojený s jeho údržbou. Zastřešení zvyšuje teplotu vody v průměru o 5 až 10 °C, zamezuje znečištění vody mechanickými nečistotami a chrání bazén před vnějšími škodlivými vlivy.

Voda si pod zastřešením udržuje stálou teplotu a to i v případě několika po sobě jdoucích chladných nebo deštivých dní. Nejdůležitější funkcí zastřešení je však zamezení pádu dětí nebo domácích mazlíčků.

TYPY ZASTŘEŠENÍ

NÍZKÉ ZASTŘEŠENÍ

Nechcete-­li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání v zastřešeném bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénů.

STŘEDNĚ VYSOKÉ ZASTŘEŠENÍ

Středně vysoká zastřešení bazénů představují zlatou střední cestu. Šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom poskytují možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

VYSOKÉ ZASTŘEŠENÍ

Vysoká zastřešení bazénů poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli.

Poptávkový formulář

Bazén:

Zastřešení:

Lamelové krytí:

Whirlpool:

1 + 4 =

* povinné položky